Přestože naše nohy zatěžujeme každodenní chůzí, patří k nejcitlivějším místům těla a chodidla jsou nejvhodnějším místem akupresurních zásahů. Každá noha totiž obsahuje 26 kostí, 7 200 nervových zakončení a 107 vazů. Pokud stlačujeme tato nervová zakončení, ovlivňujeme funkci celého našeho těla.

 

Akupresurní body mohou být citlivé, takže při prvních procedurách můžete cítit třeba mrazení nebo dokonce i mírnou bolest.

Zázrak masáže nohou: Podívejte se, kde ulevíte celému tělu!

Představte si, že vás bolí hlava. Přiložíte si prsty na chodidlo a jemně je masírujete. Nevědomky tak praktikujete akupresurní masáž. A co to vlastně je? Starobylá čínská metoda, během níž  se na těle stlačují určité body, aby se zmírnila bolest nebo léčilo onemocnění.

Každá noha obsahuje 26 kostí, 7 200 nervových zakončení a 107 vazů! To vše dohromady poskytuje mimořádnou sílu a rozsah pohybu. Přestože po nich neustále šlapeme, patří nohy k nejcitlivějším místům těla a chodidla jsou nejvhodnějším místem akupresurních zásahů.

Masér, který používá akupresuru, většinou začíná působením na celé nohy, aby léčil celého člověka. Pak se postupně soustředí na oblast, která je problematická. Například při bolesti hlavy stlačí body na chodidle, které jsou určeny pro celou oblast hlavy a krku a pak se zaměří na konkrétní bod hlavy ……… číst celý článek

Zdroj: https://www.blesk.cz

Vybrali jsme pro Vás několik málo příspěvků, k čemu a na co je právě pro Vás terapie chodidel vhodná

Tip:

Ceny masáží chodidel se dnes běžně pohybují od 750 Kč/60 minut. Proto se Vám investice do LUXURU vyplatí!

Používejte LUXURO kdy a kde budete chtít, bez objednávání, zdlouhavého čekání a nekonečného cestování, a to přímo z pohodlí Vašeho domova!

Objednejte si ihned >
14 990 Kč
12 990 Kč